Zasady

Zasady oraz informacje

Informacje nt. konkursu "Mama - kobieta sukcesu"
  1. Konkurs trwa od 20 października do 16 listopada 2021 roku.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie albo nagrać krótki filmik (od 5 do 60 sekund), na którym pokazuję siebie jako Mamę – Kobietę Sukcesu, pokazać po prostu jaka jestem szczęśliwa jako mama. W opisie formularza należy napisać jak wygląda moja praca na rzecz domu lub rodziny. Może to być przykładowy dzień. Najlepiej pokazać jaki zawód wykonywałam będąc mamą i wypełniając swoje obowiązki podczas opieki nad dziećmi oraz przy zajmowaniu się domem np. menadżer, nauczycielka, szofer, psycholog, animator, lekarz, negocjator, ekonomistka, kucharka, sprzątaczka itp.
  3. Film/zdjęcie należy udostępnić na swoim profilu w mediach społecznościowych z hasztagiem #mamakobietasukcesu.
  4. Następnie należy wypełnić formularz na stronie konkursu w zakładce „Konkurs” podając w nim swoje dane kontaktowe i link do udostępnionego filmiku/zdjęcia.
  5. Każda mama, która weźmie udział w konkursie może wygrać voucher na weekend w wybranym hotelu ze strefą Spa dla dwóch osób lub zestaw kosmetyków o wartości 150zł.
  6. Komisja konkursowa wyłania zwycięzców na koniec każdego tygodnia i ogłasza wyniki w każdą środę w czasie trwania konkursu tj. 27.10, 3.11, 10.11, 17.11.
  7. Każda osoba może wygrać jedną nagrodę główną i jedną dodatkową.
  8. O wynikach będziemy informować na stronie kampanii i indywidualnie mailowo lub telefonicznie.

Pięć kroków do wygranej:

1

ZASADY

Przeczytaj Zasady i Regulamin

2

NAGRAJ

Zrób odpowiednie zdjęcie lub nagraj filmik

3

WYŚLIJ

Udostępnij go na swoim profilu

4

FORMULARZ

Wypełnij formularz

5

WYGRAJ

Wyczekuj wyników